Programma KNGU

Klik hier voor de facebookpagina van de KNGU.

 

De indeling van de eerste regionale voorronde is bekend.

Naam Categorie Datum Plaats
Lisa Hartman Instap D3 18-jan Kaatsheuvel
Raisa Booi Instap D3 18-jan Kaatsheuvel
Rosa Janga Instap D3 18-jan Kaatsheuvel
Emi Vos Instap D3 18-jan Kaatsheuvel
Fenna Groeneveld Instap D3 18-jan Kaatsheuvel
Lieke van Rijswijk Pupil 1 D3 18-jan Kaatsheuvel
Zoe Riedijk Pupil 1 D3 18-jan Kaatsheuvel
Emmelie Tankens Pupil 1 D2 18-jan Kaatsheuvel
Isa den Boer Pupil 1 D2 18-jan Kaatsheuvel
Noa Dammers Pupil 2 D2 1-feb Dinteloord
Yara Bouman Pupil 2 D2 1-feb Dinteloord
Sanne Hartman Pupil 2 D3 15-dec Zierikzee
Sophie Janga Pupil 2 D3 15-dec Zierikzee
Fenne van der Pol Pupil 2 D3 15-dec Zierikzee
Romy Dogl Pupil 2 D3 15-dec Zierikzee
Anne van Rijswijk Jeugd 1 D3 15-dec Zierikzee
       
Naam Categorie Datum Plaats
Feline Tankens Jeugd 2 G 1-feb Dinteloord
Emma van Tilborg Jeugd 2 G 1-feb Dinteloord
Fay Schouten Junior G 15-dec Zierikzee
Gwen Boll Junior G 15-dec Zierikzee
Lynn van Wijnen Junior G 15-dec Zierikzee
Sarissa Smulders Junior G 15-dec Zierikzee
Isa Hobo Junior F 18-jan Kaatsheuvel
Lieve Colijn Junior F 18-jan Kaatsheuvel
Esmee van Bergeijk Junior F 18-jan Kaatsheuvel
Eshter Raams Junior F 18-jan Kaatsheuvel
Anouk van Hemert Junior F 18-jan Kaatsheuvel
Estelle Kant Senior E 25-jan Breda
Mirthe Lankhaar Senior E 25-jan Breda
Mirthe den Besten Senior E 25-jan Breda
Danique Boxman Senior D 16-feb Breda

 

 

De 2e regionale voorwedstrijden worden gehouden op:

  • 7/8 maart Drunen  of
  • 14/15 maart Fijnaart of
  • 21/22 maart Vlijmen of
  • 28 maart in Prinsenbeek

De regiofinales en toestelfinales  worden gehouden op;

  • 4 april in Kaatsheuvel (Regiofinale)  of
  • 9 mei in Zevenbergen (Regiofinale)
  • 16 mei in Vlissingen (Toestelfinales) of
  • 6 juni in Bergen op Zoom (Toestelfinales)

 

Plaatsing voor de toestelfinales en regiofinales zal geschieden vanuit de voorwedstrijden.

De districtfinales worden gehouden op;

  • 13 juni 2020 in regio Brabant Oost voor D2
  • 27 juni 2020 in Oosterhout divisie 4 en 5

Plaatsing voor de districtsfinale zal geschieden vanuit de regiofinale.